Kontakt

W celu sprawnego kontaktu pomiędzy mną a Państwem proszę o odpowiedź na poniższe pytania i przesłanie wiadomości bezpośrednio na emaila: swiatzwierzaka123@gmail.com lub wypełnienie formularza.

  1. Jakiego zwierzaka dotyczy opieka, ilość zwierząt, ich wiek oraz stosunek do ludzi i innych przedstawicieli swojego gatunku?

  2. Jaka forma opieki Państwa interesuje? (krótka wizyta, spacer, opieka godzinowa w domu u klienta, długoterminowa opieka w domu u klienta, opieka nad gryzoniem u mnie w domu)

  3. W jakiej dzielnicy Krakowa potrzebują Państwo opieki nad zwierzętami?

  4. W jakim terminie potrzebują Państwo opieki nad zwierzętami?

 

Po otrzymaniu wiadomości skontaktuje się z Państwem w najkrótszym możliwym czasie aby ustalić dogodny termin spotkania zapoznawczego.

  • Jeśli zechcą Państwo podjąć ze mną współpracę podpiszemy umowę opieki nad zwierzęciem. Poproszę także o uzupełnienie szczegółowego kwestionariusza o zwierzaku abym mogła w jak najlepszy sposób zaopiekować się nim podczas Państwa nieobecności.

  • Kolejnym krokiem będzie dokonanie przez Państwa płatności wyliczonej wcześniej na podstawie wstępnych informacji dotyczących terminu opieki.

  • Ostatnim, najmilszym dla mnie krokiem jest opieka nad Państwa zwierzętami. Pod czas każdej wizyty przesyłam Państwu krótką informacje na temat zwierząt oraz zdjęcie/film.

E-mail:

swiatzwierzaka123@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się: 511-379-537

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

511 379 537

swiatzwierzaka123@gmail.com

Skontaktuj się: 511-379-537