Opieka nad psem:

 

Dla psów oferuję różne formy opieki, poczynając od krótkich wizyt, wyprowadzania psów na spacer,opiekę godzinną w domu klienta,po opiekę długoterminową u mnie.

 

Krótka wizyta- podczas takiej wizyty idę na spacer z psem, podaje wodę, pokarm oraz jeśli jest taka potrzeba lekarstwa,suplementy. Istniej również możliwość wykonania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych. Głaski i buziaki są w gratisie,jeśli tylko psiak będzie nimi zainteresowany. :)

 

Spacer z psem- Ten rodzaj opieki jest przydatny, jeśli musisz dużej zostać w pracy, jesteś chora, masz szczeniaka lub psiego seniora, który musi częściej wychodzić na spacery. Długość oraz aktywność na spacerze uzgadniamy według potrzeb i możliwości psa.

 

Opieka godzinowa u klienta- Ten rodzaj opieki jej przydatny w pierwszym okresie posiadania szczeniaka, psie z problemami zdrowotnymi czy z lękiem seperacyjnym.  Przebywam z psem u Was w domu wyznaczoną ilość godzin. Podczas takiej wizyty wychodzę na spacer z psem, bawię się z nim, karmię oraz w razie potrzeby podaje leki lub suplementy.

 

Opieka godzinowa oraz długoterminowa u mnie w domu (mini hotel dla psów)

Na stałe mieszka ze mną obecnie młody, zwariowany pies. Dlatego ze względów bezpieczeństwa do swojego mieszkania przyjmuję tylko małe, ewentualnie średnie psiaki (najchętniej suczki), z pozytywnym nastawieniem do ludzi i innych zwierząt. Wszystkie zwierzęta muszą być zaszczepione, odrobaczone oraz zabezpieczone przeciw pchłom i kleszczom.  Obowiązkowa jest także wcześniejsza wizyta i wspólny spacer, aby psiaki zapoznały się na neutralnym terenie. 

W zamian za to oferuję całkowicie domowe warunki, długie spacery po łąkach i polach oraz dużo miłości. W momencie opieki u mnie w domu jest tylko ten jeden psiak plus stały bywalec w postaci mojego psa.

 

Opieka nad kotem:

 

Koty najczęściej źle znoszą zmiany miejsca ich pobytu dlatego ze względu na ich dobro proponuje tylko wizyty w miejscu ich zamieszkania. W zależności od potrzeb kotów oferuję krótkie wizyty oraz opiekę godzinową nad nimi .

 

Krótka wizyta- w czasie wizyty dbam o pełny brzuch i czystą kuwetę Waszych kotów. Dodatkowo jeśli kot ,,zechcę" otrzyma dużą ilość głasków oraz chętnie się z nim pobawię wędką, sznurówką lub innym koci gadżetem. Jak wiemy często najprostsza zabawka jest najlepsza więc nie ma pod tym kątem ograniczeń.;)

 

Opieka godzinowa u właściciela- jeśli Twój kot z jakiegoś powodu potrzebuje stałej opieki istnieje również taka możliwość.  Ilość czasu oraz zakres czynności wykonywanych podczas takich wizyt ustalam zawsze indywidualnie z właścicielem kota.

 

Opieka nad małymi zwierzętami futerkowymi (królik,świnka morska, chomik, szczur, myszy)

 

Tą grupą zwierząt opiekuję się według zaleceń właściciela  u mnie w domu, chyba, że ktoś z Państwa życzy sobie wizyty u Was w mieszkaniu-nie ma problemu. Podczas wizyty między innymi daję jeść, sprzątam klatkę.

 

Formy opieki nad zwierzętami

 

Cel oraz długość wizyt u Waszych zwierząt szczegółowo omawiamy podczas wizyty zapoznawczej. Rozmawiamy wtedy na wszystkie nurtujące Was tematy dotyczące opieki nad Waszym zwierzakiem.

E-mail:

swiatzwierzaka123@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się: 511-379-537

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Skontaktuj się: 511-379-537

Świat zwierzaka-od opieki po smakołyki