Co robię

Skontaktuj się:

Jeśli dużo pracujesz i nie masz czasu na spacer z psem lub planujesz wyjazd na który nie możesz zabrać swojego psa, kota lub gryzonia, zachęcam do kontaktu. Posiadam zarejestrowaną działalność gospodarczą w zakresie usług dla zwierząt. Zapewniam profesjonalną opieką nad Twoimi zwierzętami. 

 

Zwierzęta towarzyszą mi od wielu lat, od małego miałam swoje zwierzaki, poczynając od myszek, chomików kończąc na psach i koniach. :)

Postanowiłam swoją przyszłość związać z pracą ,która mnie cieszy, satysfakcjonuje oraz daje możliwość robienia tego co kocham, czyli OPIEKĄ NAD ZWIERZĘTAMI. Ciągle pogłębiam swoją wiedzę, aby jeszcze lepiej zajmować się Waszymi czteronożnymi futrzakami, między innymi posiadam tytuł technika weterynarii, odbyłam praktykę zawodową w krakowskim schronisku dla zwierząt, gdzie poznałam wiele różnych przypadków oraz zachowań wśród psów i kotów. Jestem także certyfikowanym Petsitterem, specjalistyczny kurs ukończyłam w COAPE Polska.  Wcześnie studiowałam na Uniwersytecie Jagielońskim na kierunku biologia i geologia. 

W wolnych chwilach spełniam się pracując jako instruktor jazdy konnej, co jest także moją wielką pasją. Prócz tego lubię podróżować, poznawać nowe miejsca oraz uprawiać rekreacyjnie wszelkiego rodzaju sport.

 

Obecnie oferuję na terenie Krakowa różne formy opieki nad zwierzętami od ,,krótkich" wizyt u kotów, spacerów z psami, po opiekę długoterminową nad kotami i psami w domu u właściciela. Działam przez cały rok, także w święta.

 

 

 

 

 

 


 

E-mail:

swiatzwierzaka123@gmail.com

 

 

 

 

 

 

Skontaktuj się: 511-379-537

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Świat zwierzaka-od opieki po smakołyki

Skontaktuj się: 511-379-537